Doradca energetyczny w zakresie oszczędności energii PDF Drukuj

 

Kurs „Doradca energetyczny w zakresie oszczędności energii” – obejmujący audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji i remontów

 

Planowana data rozpoczęcia: wrzesień 2016 r.


Program kursu obejmuje łącznie 96 godzin, ale tylko około 48 godzin będzie w wykładach i ćwiczeniach stacjonarnych , natomiast pozostałe ca 48 godzin będzie w wykładach i ćwiczeniach przekazanych w formie e-learningu, co obniża koszty szkolenia.


W trakcie ćwiczeń stacjonarnych słuchacze zapoznają się ze stosowaniem programu komputerowego do sporządzania audytów energetycznych. Dla doradztwa i sporządzania audytów energetycznych nie są wymagane uprawnienia zawodowe, a wystarczy jedynie wiedza i umiejętności.


Kursy będą prowadzone pod nadzorem Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Audytorów i Certyfikatorów „POLONIA”, a realizowane przez Instytut Edukacji Europejskiej Korporacji SEDPOL Sp. z o.o. w Warszawie, ul. Czapelska 38.


Doradca energetyczny to przyszły zawód – z uwagi na ogromną skalę prac modernizacyjnych i inwestycyjnych w budownictwie oraz ostre wymagania Unii Europejskiej w zakresie budownictwa niemal zero- energetycznego oraz rosnących kosztów energii.

Realizacja kursu: zjazdy sobotnio-niedzielne
Koszt kursu: 1490 zł – w tym 90 zł opłata administracyjna oraz 1400 zł opłata za kurs (możliwość rozłożenia płatności na raty)
Koszt kursu obejmuje również materiały szkoleniowe, serwis kawowy oraz przygotowanie certyfikatów.
Miejsce szkolenia: Instytut Edukacji Europejskiej, ul. Czapelska 38, 04-081 w Warszawie

Dokumenty do pobrania:

formularz zgłoszeniowy: alt

Dodatkowych informacji udzielają:

Hubert Kozioł 660-460-397, 022/33-17-632, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.