Kursy na licencje PFRN PDF Drukuj

Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości „POLONIA” zapraszają do udziału w kursie na licencję

Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz kursie na licencję Zarządcy Nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

 Kursy skierowane są do osób, które chcą zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami lub Zarządcy Nieruchomości.  Kurs zakończony wynikiem pozytywnym upoważnia do uzyskania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).


Programy powstały na bazie profili kompetencyjnych opracowynych przez Europejską Radę Nieruchomości - CEPI z siedzibą w Brukseli.


Po kursach uczestnicy posiądą kompetencje potrzebne do tworzenia, utrzymywania i rozwoju relacji z klientem, opartych na skutecznej komunikacji i stosowaniu strategii zarządzania relacjami. Pozyskają ponadto umiejętności interpretacji kluczowych przepisów prawnych dotyczących zagadnień nieruchomości. W ramach kursu położymy również nacisk na zagadnienia techniczne i ekonomiczne, których opanowanie pozwoli w sposób skuteczny i bezpieczny przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości.


Programy kursów opracowane przez Komisję Edukacji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Program każdego z kursów, których organizatorem jest Korporacja „SEDPOL” Sp. z o.o. Instytut Edukacji Europejskiej wspólnie ze Stowarzyszeniem Specjalistów Rynku Nieruchomości „POLONIA” w Warszawie obejmuje łącznie min. 80 godzin edukacyjnych, czyli wykracza ponad minimum programowe zalecane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.


Aby uzyskać licencję pośrednika lub zarządcy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości po ukończeniu kursów należy założyć egzamin testowy organizowany przez Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości "POLONIA".


Kto może uczestniczyć w kursie?
Uczestnikami kursów mogą być osoby posiadające min. wykształcenie średnie. Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia.


Terminy, organizacja zajęć:
- zajęcia w ramach kursów odbywają się w formie weekendowej (sobota-niedziala) w godzinach maksymalnie od 9:00 do 17:00
- część zajęć (do 40%) realizowana jest w formie e-learningu – słuchacze otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej, z którymi mogą się zapoznać w dowolnym dla siebie czasie bez konieczności wychodzenia z domu.
- rozpoczęcie zajęć:

EDYCJA 1/2018

• Kurs Zarządcy od 10 lutego 2018 do 25 marca 2018

• Kurs Pośrednika od 10 lutego 2018 do 25 marca 2018

EDYCJA 2/2018

• Kurs Zarządcy od 18 marca 2018

• Kurs Pośrednika od 24 marca 2018

 

Koszt:
 
Koszt uczestnictwa w jednym kursie (do wyboru kurs na licencję Pośrednika lub Zarządcy nieruchomości) wynosi 890 zł (w tym 90 zł wpisowego)

Osoby chcące uzyskać licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości muszą dokonać również opłaty za egzamin w wysokości 250 zł.


UWAGA! W przypadku uczestnictwa w dwóch kursach jednocześnie (Pośrednika i Zarządcy Nieruchomości) Słuchaczowi przyznwana jest z niżka. Koszt drugiego kursu wynosi wówczas 490 zł (w tym 90 zł wpisowego). Kosz drugiego egzaminu wynosi 250 zł

Program kursu:

  • Program kursu na licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami   alt
  • Program kursu na licencję Zarządcy Nieruchomości   alt


Jak się zapisać?
Aby wziąć udział w kursie kandydat musi dostarczyć następujące dokumenty: formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o ochronie danych osobowych, kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie wykształcenia średniego lub wyższego.
Ponadto w momencie zgłoszenia należy wnieść opłatę administracyjną w wysokości 90 zł za każdy z kursów (90 zł – 1 kurs, 180 zł – 2 kursy) na konto nr 81 1020 1127 0000 1602 0008 3709 z dopiskiem "opłata na kurs pośrednika" lub "opłata na kurs zarządcy"
Wszystkie wymagane dokumenty można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dokumenty do pobrania:
- formularz zgłoszeniowy na kurs pośrednika alt
- formularz zgłoszeniowy na kurs zarządcy alt
- oświadczenie o ochronie danych osobowych altSzczegółowe informacje i zapisy:
Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Europejskiej
ul. Czapelska 38, 04-081 warszawa
Jakub Kwiatkowski
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. (22) 331 76 33