Kurs przedsiębiorczości bez tajemnic PDF Drukuj

KURS PRZEDSIĘBIORCZOŚCI BEZ TAJEMNIC

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kursie pt.: „Przedsiębiorczość bez tajemnic” który został przygotowany w oparciu o autorski program, obejmujący łącznie 72 godziny edukacyjne, umożliwiający Państwu pełne przygotowanie do skutecznego rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w każdej branży.


Adresatami kursu są osoby które w najbliższym czasie planują otwarcie własnej firmy w szczególności przedsiębiorczy studenci oraz inne osoby zainteresowane pozyskaniem wiedzy biznesowej.


Kurs zawiera kompendium wiedzy niezbędnej do samodzielnego funkcjonowania w środowisku biznesowym, za szczególnym uwzględnieniem formalno prawnych i organizacyjnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej oraz przygotowania strategii przedsiębiorstwa.

Ramowy program kursu obejmuje m.in.:

1. Analizę rynku, otoczenia gospodarczego, a wybór działalności gospodarczej
2. Aspekty prawne prowadzenia działalności gospodarczej
3. Rejestrację działalności gospodarczej
4. Księgowość małych firm
5. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUSCałkowity koszt kursu:

990 zł – w tym 90 zł opłata administracyjna oraz 900 zł – czesne (możliwa płatność w dwóch ratach po 450 zł).

Termin rozpoczęcia:

  • wrzesień 2016 r. 


Wszystkie spotkania stacjonarne odbywać się będą w siedzibie Korporacji SEDPOL w Warszawie przy ul. Czapelskiej 38 (Praga Południe przy Rondzie Wiatraczna), w trybie zjazdów sobotnio-niedzielnych, w godzinach 9.00 – 17.00.
Zajęcia w ramach kursu prowadzone będą przez profesjonalistów, praktyków, specjalistów w zakresie zarządzania oraz zagadnień ekonomiczno-prawnych.

 

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy: alt


Szczegółowe informacje i zapisy:

Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.
ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa
tel.: (22) 331 76 00 / fax.: (22) 331 76 29
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.